BLOG

Inwentaryzacja z drona - pomiar objętości składowisk

Potrafimy zaplanować i wykonać nalot dronem. Bez problemu generujemy numeryczny model terenu. Dokładnie mierzymy objętości mas ziemnych. Gdzie tym razem wykorzystano "moce" Orthodrone?

II Akademia Sundoor i nasza inspekcja techniczna dronem

W piątek 17 maja, już po raz drugi gościliśmy w naszej firmie doświadczonych pracowników oraz adeptów w dziedzinie BHP. Dziękujemy wszystkim za obecność podczas II Akademii Sundoor!

Teoria i praktyka zastosowań BSP: Orthodrone podczas Akademii Sundoor

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom pierwszej Akademii Sundoor!  W czwartkowy ranek mieliśmy ogromną przyjemność powitać w naszej firmie grupę osób z różnych branż, które łączyła wspólna cecha: z pewnością wszyscy nasi goście..

Zapraszamy na spotkanie Akademii Sundoor

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Akademii Sundoor, które odbędzie się w siedzibie naszej firmy 29 listopada 2018 r. Naszym gościom opowiemy o specjalistycznych zastosowaniach dronów przemysłowych oraz pokażemy, jak wykonujemy przeglądy linii elektroenergetycznych.

NMPT z bezzałogowego statku powietrznego dla składowiska odpadów

Szybko, bezpiecznie, dokładnie. Tak można opisać proces tworzenia numerycznego modelu pokrycia terenu z użyciem UAV. Jak wygląda w praktyce i jakie korzyści niesie, opisujemy na podstawie naszych prac dla jednego z zakładów zagospodarowania odpadów komunalnych.

Inwentaryzacje i inspekcje z drona dla telekomunikacji

Ogromne i stale rosnące zapotrzebowanie na usługi wymaga, aby infrastruktura telekomunikacyjna działała bezawaryjnie i podlegała ciągłej optymalizacji. Jako nowoczesne wsparcie dla branży telekomunikacyjnej nadciągają bezzałogowe statki powietrzne...