Pracujemy nad filmem promocyjnym

Film promocyjny to nieodłączny atrybut niemal każdej nowoczesnej firmy. A jak zrobić dobry film o dronach, inspekcjach i modelach? Nasz quadrokopter ma tak świetną kamerę, że nawet rozważaliśmy nakręcenie filmu we własnym zakresie ;)

Pokusa była wielka, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na współpracę z prawdziwymi profesjonalistami - OM Studio Film Production. Już po pierwszym spotkaniu zrozumieliśmy, że to była dobra decyzja. Okazało się, że film promocyjny to ogromne przedsięwzięcie. Scenopis, wybór plenerów, przygotowanie planów zdjęciowych, światła, make up...  Najlepiej wszystkie te sprawy oddać w ręce zawodowych filmowców, którzy ciekawie opowiedzą w filmie o naszej pracy. A nawet sfilmują pracę drona przy pomocy... innego drona!

Teraz czas na postprodukcję, ale już teraz możemy zaprosić na projekcję naszego wspólnego dzieła. Mamy nadzieję, że w ciągu niecałych trzech minut uda nam się w atrakcyjny sposób przekazać widzom wszystkie atuty naszego zespołu oraz sprzętu. Zaglądajcie na naszą stronę, premiera już wkrótce!