NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Współpraca z Klientami pozwala nam coraz lepiej poznawać ich potrzeby, zbierać cenne doświadczenia oraz pogłębiać wiedzę naszego zespołu. Dzięki temu mogliśmy przygotować odpowiedzi na pytania, które najczęściej są nam zadawane. Liczymy, że pomogą Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogą się pojawić.

Jeżeli nie ma tu pytania, które chcecie Państwo zadać, prosimy o kontakt z naszym Działem Techniczno-Handlowym.

 

JAKIE SĄ PODSTAWOWE ZASADY WYKONYWANIA LOTÓW BSP?

Podczas realizacji wszelkich naszych usług, czy to inspekcji technicznych dronem, czy nalotów fotogrametrycznych, dbamy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa misji bezzałogowych statków powietrznych (BSP).

KOSZT INSPEKCJI DRONEM - CZY TO SIĘ OPŁACA?

Inspekcja dronem to bez wątpienia efektywne i bezpieczne rozwiązanie oparte na nowoczesnej technologii. Pojawia się pytanie: czy jest to również rozwiązanie ekonomiczne? Jak ocenić koszt inspekcji dronem?

CZY OBLOT DRONEM JEST BEZPIECZNY?

We wszystkich naszych działaniach stawiamy na bezpieczeństwo. Pracujemy z zachowaniem wszelkich procedur i wymogów obowiązujących w miejscach wykonywanych lotów. Wykonujemy inspekcje uwzględniając zasady BHP panujące na obszarze zakładów przemysłowych, elektrowni, kopalni, terenów kolejowych i innych.

INWENTARYZACJA DRONEM CZY TRADYCYJNIE?

Aktualne informacje o zasobach czy postępach prac są niezbędne w każdej branży i każdym przedsięwzięciu. Bezzałogowe statki powietrzne okazują się świetnym narzędziem wspomagającym proces zbierania danych o infrastrukturze, dlatego inwentaryzacja dronem staje się coraz bardziej popularna.

KIEDY NIE MOŻNA WYKONAĆ INSPEKCYJNEGO LOTU UAV / DRONEM?

Wykonanie inspekcji z drona mogą uniemożliwić trudne warunki atmosferyczne. Planując przegląd techniczny z BSP zawsze sprawdzamy czy obiekt inspekcji jest zlokalizowany w jednej ze stref przestrzeni powietrznej.

INSPEKCJE Z POWIETRZA - CO WARTO WIEDZIEĆ?

Decydując się na zlecenie przeglądu technicznego z użyciem drona (inspekcji z powietrza), nasi Klienci poszukują odpowiedzi na szereg ważnych pytań. Na tym etapie osoby zainteresowane zleceniem inspekcji z powietrza są zwykle przekonane do korzyści płynących z wykorzystania dronów w przeglądach technicznych, a pojawiające się pytania są nieco bardziej szczegółowe i dotyczą przygotowania i realizacji usługi.

JAK ZLECIĆ USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ Z DRONA?

Przy każdym zleceniu naszym nadrzędnym celem jest zaproponowanie Klientowi optymalnego rozwiązania. Dlatego w ramach wstępnych konsultacji, nasi doradcy zadadzą Państwu szereg pytań, które pozwolą zaplanować najlepszą dla Państwa potrzeb usługę.

Przedmiotem naszego zainteresowania będzie min.:

JAKIE SĄ ZALETY ZASTOSOWANIA UAV / DRONA W INSPEKCJACH PRZEMYSŁOWYCH?

Wykonanie inspekcji przemysłowej za pomocą UAV daje naszym Zleceniodawcom wiele wymiernych korzyści. Wybierając taką usługę, klienci oszczędzają czas i pieniądze oraz ponoszą mniejsze ryzyko. W porównaniu ze standardowymi metodami, przegląd techniczny z drona trwa dużo krócej. Dotyczy to wszystkich jego etapów: planowania i wykonania inspekcji oraz opracowania dokumentacji fotograficznej i filmowej.

CZY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W INSPEKCJI DRONEM?

Tak, naszym Klientom zapewniamy możliwość uczestniczenia w przeprowadzanej inspekcji. Bezzałogowy statek lotniczy (dron), który wykorzystujemy w naszej pracy posiada kamerę FPV (First Person View).