INSPEKCJE Z POWIETRZA - CO WARTO WIEDZIEĆ?

Decydując się na zlecenie przeglądu technicznego z użyciem drona (inspekcji z powietrza), nasi Klienci poszukują odpowiedzi na szereg ważnych pytań. Na tym etapie osoby zainteresowane zleceniem inspekcji z powietrza są zwykle przekonane do korzyści płynących z wykorzystania dronów w przeglądach technicznych, a pojawiające się pytania są nieco bardziej szczegółowe i dotyczą przygotowania i realizacji usługi.

Klienci chcą wiedzieć m.in kto wykonuje przeglądy techniczne z drona, a także czy można wziąć udział w inspekcji dronem. Zawsze poruszane są też bardzo ważne, kwestie bezpieczeństwa ludzi oraz podlegających oględzinom obiektów. Pada również wiele pytań o przebieg i efekty naszej pracy np.: o proces powstawiania dokumentacji technicznej z drona oraz jaka jest jej szczegółowość.

Choć część odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania można znaleźć na naszej stronie, zawsze z przyjemnością porozmawiamy telefonicznie bądź osobiście: staramy się wyjaśnić niejasne zagadnienia oraz rozwiać pojawiające się wątpliwości. Inspekcje z powietrza nie będą miały żadnych tajemnic!

Wspólnie z Klientem ustalamy wszelkie szczegóły i dopiero wtedy ruszamy do pracy! Zachęcamy do KONTAKTU!