Wykorzystując możliwości bezzałogowych statków latających pomagamy naszym Klientom usprawnić przebieg inspekcji technicznych.
Dostarczamy precyzyjne dane i opracowania fotogrametryczne z niskiego pułapu jako wsparcie dla ich prac inżynieryjnych i projektowych.


Naszym celem jest profesjonalne stosowanie nowoczesnych technologii dla podniesienia efektywności oraz eliminowania ryzyka osób i mienia podczas działań na wysokości i w obszarach trudno dostępnych.

W naszej działalności stawiamy na prostotę i skuteczność proponowanych rozwiązań. Pragniemy budować zaufanie naszych klientów gwarantując nie tylko bezpieczeństwo, lecz również wymierne korzyści ekonomiczne płynące z wykorzystywania dronów w wielu gałęziach przemysłu i usług.


Firma SUNDOOR Sp z o. o. od lat dba o ochronę zdrowia i życia osób oraz środowiska naturalnego. Wieloletnie doświadczenie i projekty zrealizowane dla największych w Polsce firm, będących naszymi klientami, zainspirowały nas do rozszerzenia naszej oferty biznesowej o usługi z wykorzystaniem dronów przemysłowych.

Nowoczesna technologia i znajomość specyfiki prac w trudnych warunkach stały się podstawą wdrożenia nowej usługi gwarantującej naszym Klientom bezpieczeństwo, efektywność prac a tym samym wymierne oszczędności.
Shadow
Slider
ORTHODRONE.png

Doradcy Techniczno-Handlowi