Aby jak najlepiej realizować różnorodne zlecenia naszych Klientów stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół pracowników wykonujących swoje zadania w biurze oraz w terenie.

Nasz zespół współtworzą eksperci z dziedzin elektrotechniki, elektromagnetyzmu i elektroenergetyki, akustyki, elektroniki i techniki komputerowej, a także materiałoznawstwa. Opracowania fotogrametryczne to domena specjalistów z zakresu modelowania 3D oraz Systemów Informacji Geograficznej (GIS).
 
Wszystkie osoby wykonujące loty dronami posiadają świadectwa kwalifikacji operatorów drona (Unmanned Aerial Vehicle Operator, UAVO). Uprawniają one do wykorzystywania dronów do lotów o charakterze komercyjnym (czyli innych niż loty sportowe i rekreacyjne).
 
Każdy z naszych pilotów dronów odbył specjalistyczne szkolenie w ośrodku zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC). Ich wiedza teoretyczna i umiejętności pilotowania drona zostały zweryfikowane egzaminem państwowym, którego zdanie jest warunkiem uzyskania świadectwa UAVO.

Nieustannie dbamy o profesjonalny rozwój naszej kadry dlatego na bieżąco śledzimy najnowsze rozwiązania w branży usług dronami i fotogrametrii oraz bierzemy udział w wielu szkoleniach, konferencjach i targach.
Shadow
Slider
ORTHODRONE.png

Doradcy Techniczno-Handlowi