oRTHOdRONE

USŁUGI DRONEM

Play
Play
Slider
Play
Play

INSPEKCJE TECHNICZNE

Slider

USŁUGI DRONEM

Usługi dronem zwykle kojarzone są z fotografowaniem i filmowaniem z powietrza. Jednak w przypadku zastosowania BSP (UAV) w przemyśle, geodezji czy ubezpieczeniach, termin ten ma dużo szersze znaczenie.

Profesjonalny bezzałogowy statek powietrzny to tylko jeden z elementów, które pozwalają nam rozwiązywać problemy naszych Klientów. Stawiane przez nich wyzwania możemy podjąć nie tylko dzięki posiadanemu sprzętowi, ale przede wszystkim dzięki kompetencjom naszego zespołu.

Usługi dronem to nie tylko wykonanie nalotu czy przeprowadzenie inspekcji: to wieloetapowy proces, obejmujący min. badanie potrzeb zleceniodawcy, dobór odpowiedniego sprzętu i sposobu realizacji zlecenia, zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia. Równie ważne są końcowe kroki procesu czyli opracowanie zebranych danych, analiza wyników pomiarów oraz sporządzenie sprawozdań, raportów, dokumentacji.

Na każdym z etapów stawiamy na prostotę, szybkość, skuteczność i bezpieczeństwo naszych działań. Dzięki takiemu podejściu, oferowane przez nas usługi dronem niosą konkretne korzyści ekonomiczne dla naszych Klientów. Zespół Orthodrone stale pracuje nad tym, aby połączenie dron + usługi dawało coraz większą wartość i wyższą jakość.
Shadow
Slider
ORTHODRONE.png

Doradcy Techniczno-Handlowi