oRTHOdRONE

USŁUGI DRONEM

Play
Play
Slider
Play
Play

INSPEKCJE TECHNICZNE

Slider
Usługi dronem zwykle kojarzone są z fotografowaniem i filmowaniem z powietrza. Jednak w przypadku zastosowania BSP (UAV) w przemyśle, geodezji czy ubezpieczeniach, termin ten ma dużo szersze znaczenie.

SPECJALISTYCZNY SPRZĘT I DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Profesjonalny bezzałogowy statek powietrzny to tylko jeden z elementów, które pozwalają nam rozwiązywać problemy naszych Klientów. Wykorzystywany do usług specjalistycznych dron (BSP) wyposażony jest w wysokiej jakości kamery rejestrujące w zakresie światła widzialnego lub podczerwieni. Dokładnym opracowaniom fotogrametrycznym z drona (NMPT, ortomozaika, pomiar objętości) towarzyszą również geodezyjne pomiary punktów osnowy fotogrametrycznej. Fotogrametryczne pomiary objętości zwałów węgla uzupełniamy pomiarami gęstości objętościowej.

Stawiane Klientów wyzwania możemy podjąć nie tylko dzięki posiadanemu sprzętowi, ale przede wszystkim dzięki kompetencjom i doświadczeniu naszego zespołu. Często usługi dronem nie ograniczają sie do działania operatora BSP w terenie. W większości przypadków niezbędne są również prace kameralne realizowane przez specjalistów z zakresu modelowania 3D i GIS.

USŁUGI DRONEM

Usługi dronem to nie tylko wykonanie nalotu fotogrametrycznego czy przeprowadzenie inspekcji: to wieloetapowy proces, obejmujący min. badanie potrzeb zleceniodawcy, dobór odpowiedniego sprzętu i sposobu realizacji zlecenia, zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia. Równie ważne są końcowe kroki procesu czyli opracowanie zebranych danych, analiza wyników pomiarów oraz sporządzenie sprawozdań, raportów, dokumentacji.

NASZE WYZWANIE, TWÓJ POSTĘP

Na każdym z etapów realizowanych przez nas usług bezzałogowym statkiem powietrznym stawiamy na prostotę, szybkość, skuteczność i bezpieczeństwo naszych działań. Dzięki takiemu podejściu, nasze usługi dronem niosą konkretne korzyści ekonomiczne dla naszych Klientów.

Szukamy optymalnych rozwiązań, dlatego przyjmując zlecenie jakiejkolwiek usługi dronem drobiazgowo analizujemy potrzeby Klientów oraz specyfikę czekającego nas zadania. Stawiamy na dobry, merytoryczny kontakt ze Zleceniodawcą: pytamy, wyjaśniamy, doradzamy. Nasza siedziba znajduje się na Śląsku, ale oferujemy usługi dronem na terenie całego kraju.

Zespół Orthodrone stale pracuje nad tym, aby połączenie dron + usługi dawało coraz większą wartość i wyższą jakość.
Shadow
Slider
ORTHODRONE.png

Doradcy Techniczno-Handlowi